Tvorba/skládání hudby a hudební aranže

Zabývám se tvorbou hudby pro ostatní interprety a kapely, ale také hudbou do počítačových her, filmů a TV.

Má hudba je založená na kytarovém zvuku a silném rytmickém základu, ale také s důrazem na melodii a zapamatovatelnost.

Můj okruh stylů je široký, ale nejvíce nápadů mám v následujících žánrů: rock, blues, pop, jazz, folk, funk, rock´n´roll, rythm´n´blues, pop, hip hop, pop rock, hard rock, punk,  metal, HC, djent, alternative. 

V mé tvorbě lze najít náznaky inspirace od těchto umělců/skupin: Tom Waits, Rory Gallagher, Steve Morse, Buddy Guy, BB King, ZZ Top, Beck, Jeff Beck, Steve Vai, Paul Gilbert, Bruce Springsteen, Joe Bonamassa, Jonny Lang, Deep Purple, Bob Dylan, Jimi Hendrix, Tool, Neil Young, Ray Charles, Howlin Wolf,  Krucipüsk, Prago Union, Petr Kalandra, Vladimír Mišík, Ivan Hlas, RZA, Busta Rhymes, Apollo Brown, Narvan, Eric Clapton a další

Složím pro Vás hudbu na zadání, ale disponuji také velkou galerií různých hudebních nápadů a můžeme tak najít ten Váš nápad, který bude hodný dalšího zpracování.

Materiál exportuji v demo nahrávkách, notách, MIDI a nebo v tabulaturách.

 

 

Tvorba hudebních textů

Napíši pro Vás hudební text, v češtině.

Můj žánrový rozsah si lze přečíst v odstavci výše : ) .

Texty tvořím na hudbu, ale mohu Vám s textem vytvořit i základní hudební doprovod.

Ukázky mých textů naleznete ZDE 

Nahrávání hudby a mluveného slova, audio mix, editace a master nahrávek

Mám vlastní domácí studio v Jižních Čechách (nedaleko Písku).  Své služby poskytuji všem, kteří chtějí kvalitní nahrávky své hudby s moderním přístupem.

Nebaví unifikovaný studiový zvuk moderních nahrávek, rád experimentuji s postupy při nahrávání, mikrofony a se zvukem obecně. Nahrávám v exteriérech, obývacích pokojích, sklepech a starých budovách. 

Můžete se na mě obrátit i v případě zájmu o zmixování a zmasterování Vašich vlastních nahrávek. Pokud potřebujete další pár uší, tak Vám budu vždy k dipozici.

Více o nahrávání a studiových službách.

 

Hudební produkce, pomoc kapelám a poradenství

Plánujete návštěvu studia a nemáte jasnou představu o finálním produktu? Chcete pomoci najít směr, kterým by se Vaše hudba měla ubírat? Chtěli byste další názor při nahrávání?

Pomohu Vám dohlédnout na co nejlepší výsledek. Připravím Vás a provedu nahrávacím procesem. Vždy se budu snažit o to, abych z Vás dostal ten nejlepší výkon.

 

Studiové hraní, záskoky a výuka

Jsem k najmutí jako kytarista do studia, ale také na živá vystoupení. 

Mám mnoholetou zkušenost s živým vystupováním a studiovou praxi.

Jsem schopný nastudovat materiál z nahrávek, notového zápisu, tabulatur či přebroukáním. Velice rychle se učím a mám nadprůměrné znalosti z hudební teorie, skladby a improvizace. Výpis mých oblíbených stylů si můžete přečíst v prvním odstavci.

Rovněž soukromě učím na kytaru a bicí nástroje. Více o výuce na této stránce

Mé hlavní vybavení:

Kytara: MusicMan, Steve Morse Y2D model

Aparát: Egnater Rebel 20

Efekty: Boss, EHX

tagy: #skladatel #textař #kytarista # tvorba hudby #hudba #hudební texty #psaní textů #jižní čechy #písek #nahrávací studio #mix #mastering #nahrávky #audio #zvuk #učitel na kytaru #hudební produkce #studio jižní čechy