Soukromá výuka na kytaru, bicí nástroje a nahrávání

Chcete začít hrát na kytaru nebo bicí? Již hrajete a chcete se posunout dál? Nebo chcete začít nahrávat a hodilo by se vám pár rad?

S tím vším vám mohu pomoct.

Výuka elektrické a akustické kytary: začátečníci – experti

Výuka bicích nástrojů: začátečníci – pokročilí

Výuka nahrávání a práci ve studiu: začátečníci – pokročilí

Mám skvělé výsledky s výukou dětí i dospělých, nezáleží na zkušenostech a hudebním stylu. Vše bude záviset na Vašich požadavcích, výuka je velmi individuální. Každý se chce naučit něco jiného a tak také k výuce přistupuji. Ať už se chcete naučit hrát jako Steve Vai, nebo chcete umět zahrát kamarádům u táboráku, vždy vám ukážu nejlepší a nejrychlejší cestu k vašemu cíli.

Naučím vás jak si můžete aktivně tvořit vlastní cvičení na každý problém, jak snadno improvizovat, budu vás učit soustředění a správnému postupu při cvičení na nástroj. Součástí výuky je také základy zpěvu a intonace, hraní s kapelou a studiová praxe. Vysvětlím vám srozumitelně také základy hudební teorie, na přání naučím noty (pro kytaristy, bubeníci je mají povinně 😉 ) a nebo připravím ke zkouškám na konzervatoř.

Výuka probíhá v Jižních Čechách, v mých prostorách a nebo za vámi rád dojedu v okruhu měst:  Písek, Strakonice, Blatná, Milevsko.

Ceník:

Hodina: 375,-/60minut (hodina ve výukových prostorách)

Cestovné: 100,-

První hodina: 100,-

Co budete potřebovat:

Pro kytaristy:

Vlastní kytara (elektrická nebo akustická), trsátko, sešit či poznámkový blok a případně vlastní kytarový zesilovač

Pro bubeníky:

Paličky, vlastní bicí soupravu a nebo její část (pokud začínáte stačí i cvičný pad nebo polštář)